10 märki, et slotikad on sinu jaoks parimad kasiinomängud

Kasiinomänge on erinevaid, ent mänguautomaadid on neist kõige populaarsemad, peamiselt mängude lihtsuse tõttu. Isegi, kui sa pole kunagi slotikaid mänginud, on mõned märgid, mis võivad tähendada, et slotikad võiksid just sobida sulle kasiinomängude hulgast kõige paremini.

1. Sa mängid juba teisi õnnemänge

Kui sa oled kunagi bingot või teisi lotomänge mänginud, on slotikad nagu naturaalne edasiminek. Põhimõte on sama, aga kogemus on põnevam!

2. Sa oled kannatlik

Slotikad nõuavad omajagu kannatust, kuna slotiratta keerutamine võib olla üksluine ning vahel võib lühikese aja jooksul teha lausa sadu keerutusi. Kui selline mängustiil on sulle meele järgi, on slotikad kindel valik.

3. Sulle meeldib matemaatika

Slotikad on omajagu matemaatilised – ehkki sa ei saa arvutada võiduvõimalusi, võivad sulle meeldida võiduliinidega mängud.

4. Sulle meeldib üksi mängida

Mänguautomaadid ei ole just kõige sotsiaalsemad mängud, kuna neid saab mängida vaid üksi. Kui sulle aga ei meeldi sotsiaalsed mängud, siis võid slotikate poole vaadata.

5. Sa tead, millal tuleb lõpetada

Hasarti sattuda on väga lihtne, eriti kuna slotikatega võib pea igal tiirul midagi võita. Seepärast peab olema eriti ettevaatlik ja end piirama mängimisel.

6. Sa mängid lõbu pärast

Sarnaselt eelmisele punktile on slotikate puhul oluline alati mõelda sellele, et tegemist on meelelahutusega. Kui pokker ja spordipanustamine on „tõsisemad“ hasartmängud, siis slotikatega sellist emotsiooni ei teki.

7. Sa ei taha mängida suurte summadega 

Slotikate üks eeliseid on väikesed panused ning võimalus mängida väga pikka aega ka vaid kümne euroga. Paljudes teistes mängudes ei ole see võimalik.

8. Sulle meeldivad mängud, millel on temaatika

Kõigil slotimasinatel on oma temaatika – valik võib ulatuda filmidest kuni raamatuteni välja. Kui sulle meeldivad pisut omapärasemad mängud, võid visata pilgu peale slotimasinatele.

9. Sulle meeldivad boonused

Kõige rohkem kasiinoboonused antakse just mänguautomaatidele – võid saada nii tasuta keerutusi kui ka boonusraha, mille eest oma lemmikslotikaid keerutada.

10. Sulle meeldivad valikuvõimalused

Kasiinodes on vaieldamatult kõige rohkem just slotikaid – enamikes internetikasiinodes on neid vähemalt mitusada. Ükski teine mängukategooria ei suuda sellega konkureerida, seega kui otsid valikuvõimalusi, on slotikad sinu jaoks täiuslikud.