10 õpetussõna, kuidas kasiinos nutikalt mängida

Kasiinos mängimisel on enamasti küljes negatiivne varjund üksnes seetõttu, et mängimisega kiputakse liiale minema või mängitakse kasiinos ilma varasemalt hasartmänge uurimata. Hasartmängud ei pea olema probleemide allikaks. Just vastupidi – kui olla nutikas, on võimalik kasiinos mängida igasuguste probleemideta. Siin on 10 head õpetussõna, mis aitavad sul kogemust nautida.

1. Proovi erinevaid mänge

Kui sa oled kasiinomaailmas uus, ei tea sa veel, millised mängud sulle üldse meeldivad. Näiteks leidub igas kasiinos Microgaming ja Net Entertainment mänge, kuid kas sa tead, kumma stiil sulle rohkem meeldib? Katseta erinevaid mänge tasuta versioonides – nii saad parema aimduse.

2. Ära jäta boonuseid kasutamata

Igal kasiinol on tervitusboonused, jagatakse tasuta spinne või muid boonuseid. Kui hakkad tegema sissemakset niikuinii, ära jäta ka boonust võtmata! Või võtke ilmaiskierrokset.biz pärit Soome tasuta spinnid.

3. Ära panusta korraga suuri summasid

Kui sa ei tunne veel mängu hästi, panusta väikeste summadega. Nii õpid mängu paremini tundma ja ei lähe üle piiri.

4. Vali suuremate võiduliinide ja kombinatsioonidega mängud

On slotikaid, kus on vaid paar võiduliini, on ka neid, kus on lausa 25 võiduliini. Mida rohkem liine, seda paremad on ka võiduvõimalused!

5. Ära kuluta üleliia palju

Hoia pidevalt silma peal oma rahakotil ning ära kuluta korraga ülemäära palju, samuti ära proovi kaotusi hakata tagasi tegema – see viib ainult suuremate kaotusteni.

6. Pane paika „mänguaeg“

Igas kasiinos on võimalik sätestada mängimisele ajapiirang, mis aitab vältida sõltuvuse tekkimist.

7. Kindel eelarve paika

Kui tahad kasiinos mängida, tee seda ainult spetsiaalselt mängimiseks mõeldud eelarvega. Ära mängi kunagi oma söögi- või üürirahaga!

8. Ära ületa oma piire

Kui oled paika pannud ajapiirangu või kindla eelarve, ära ületa neid mitte kunagi. Olgu see su kõige kindlam reegel, mida sa eales ei murra!

9. Ära mängi võite maha

Kui võidad kopsakama summa, siis on paras aeg see välja kanda. Muidu riskid kogu võidu kaotamisega!

10. Tea, millal on aeg lõpetada

Kui mängimine ei suju ja kipud kaotama, on aeg lõpetada. Tunneta oma piire ja ära ületa neid!

Järgides neid 10 reeglit on kasiinos mängimine turvalisem ning väldid ka hasartmängusõltuvuse tekkimist.