Asjad, mida sa ei tohiks kasiinos mitte kunagi teha

Kasiinod on põnevad ja omamoodi adrenaliinirohked. Sähvivad tuled, meeleolu, klõbisevad mündid – kellele ei meeldiks tunda pisut joovastust? Kasiinokogemuse nautimiseks tuleks aga vältida mõningaid tegevusi, mis võivad täielikult kogemuse rikkuda või hoopis omajagu probleeme kaela tuua. Räägime alljärgnevalt paarist sellisest asjast – mõned neist käivad küll maapealsete kasiinode kohta, kuid mõned kehtivad ka internetikasiinodes mängimise puhul.

1. Kaotuste tasategemine

Üks kõige rumalamaid asju, mida võib kasiinos mängides teha, on oma kaotuste tasamängimine või vähemalt selle üritamine. Suures hasardis võid sattuda „tsüklisse“, kus mõtled: „kui ma teen veel ühe keerutuse, siis äkki ma võidan ja jään omadega plussi“. Nii võid aga veelgi rohkem raha kaotada või kulutada liialt palju raha.

2. Liigne joomine ja ebaviisakas käitumine

See punkt ei kehti küll internetikasiinode kohta, kuid on siiski väga oluline välja tuua. Alkohoolsete jookidega liialdamine ei ole kunagi arukas mõte, eriti, kui soovid teha kasiinos panuseid. Teine suur viga, mis tihtipeale on ka liigse joomise tagajärg, on ebaviisakas või bravuurne käitumine ning diilerite solvamine. Isegi, kui sa kaotad raha, ei ole selles diiler süüdi, seega jää viisakaks ja hoia meeles, et tegemist on siiski mänguga.

3. Strateegiatele toetumine

Kui oled uurinud erinevaid kasiinomänge internetist, oled kindlasti leidnud kümneid lehekülgi, kus on kirjutatud detailselt ja väga veenvalt erinevatest kasiinostrateegiatest, mis väidetavalt peaksid olema „lollikindlad“ ning sulle kindla võidu taskusse tooma. Ükskõik, kui veenvad taolised jutud ei ole, pole olemas ühtegi strateegiat, millega saab 100%-liselt kasiinos võita. Selliste soovituste pime järgimine toob sulle suurema tõenäosusega hoopis miinustes rahakoti.

4. Boonustest loobumine

Kuna kasiinode maine on pisut must ja on teada, et majal on alati eelis, üritavad kasiinod seda pisut tasa teha, pakkudes erinevaid boonuseid. Mõned mängijad löövad sellele aga käega, arvates, et boonuste tingimused on liiga keerulised. Milleks aga öelda ära tasuta lisaboonustest, kui need sulle kandikul ette tuuakse? Kasuta ära iga võimalust, mis sulle antakse.

Järgi neid paari reeglit, mängi arukalt ning kasiinokogemus on kindlasti sinu jaoks suurepärane!