Kuidas avada kasiinos kasutajakonto?

Kas oled valmis katsetama kasiinomänge, aga ei tea täpselt, kuidas sellega algust teha? Täiesti mõistetav! Internetikasiinodes mängimine on lihtne ja lõbus, ent selle lõbu nautimiseks tuleb esmalt avada kasutajakonto. Kuigi see on võrdlemisi lihtne, räägime alljärgnevalt paarist asjaolust, mida peaksid silmas pidama kasiinokonto avamisel.

Vali õige kasiino

Kõigepealt tuleb valida mõistlik mängukoht. Eesti mängijana tuleks aga eelkõige valida kasiino, millel on Eestis tegevusluba. See tähendab, et kasiinole on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt ametlik hasartmängude korraldamise luba, seega vastab ettevõte kõikidele Eesti seadusandluses olevatele punktidele ning võid olla kindel, et su privaatsus ja andmed on hoitud turvaliselt.

Sellele lisaks on Eesti kasiinodes mängimine tulumaksuvaba – kõik, mis sa kasiinos võidad, on sinu oma selle väljakandmisel.

Milliseid andmeid sa pead esitama?

Kui oled leidnud meelepärase kasiino, on aeg asuda registreeruma. Registreerumine ei ole õnneks keeruline ja koosneb enamasti paarist üksikust sammust. Kasiinod võtavad aga turvalisust väga tõsiselt, samuti on oluline, et igal mängijal oleks vaid üks konto – nii välditakse, et mängijad kasutavad kurjasti ära kasiino pakutavaid boonuseid. Seepärast tuleb enamasti kasiinos registreerudes esitada järgnevad andmed:

  • Ees- ja perekonnanimi;
  • Sünniaeg ja/või isikukood;
  • Alaline elukoht;
  • Telefoninumber.

Mis puudutab elukohta, siis mitmetes kasiinodes tuleb esitada ka elukoha tõestus. Selleks võib olla näiteks kommunaalteenuste arve või mõni muu hiljutine dokument, kus on näha su nimi ja aadress. Vastasel korral ei pruugita su kontot avada.

Isikutuvastus

Enne, kui saad kasiinos teha esimese sissemakse, pead ka oma isikut tuvastama. See nõue tuleneb rahapesu tõkestamise seadusest ja on nõutav alati, kui registreerumisega käib käsikäes rahaga tegelemine. Isikutuvastuse tegemiseks tuleb portaali üles laadida või klienditoele saata oma isikut tõendava dokumendi koopia (näiteks ID-kaardi mõlema külje skänneering). Mõni kasiino võib sellele lisaks paluda, et sa teeksid endast pilti nii, et hoiad oma dokumenti oma näo kõrval.

Õnneks ei võta registreerumine aga eriti aega ning ka isikutuvastuse toiming ei võta rohkem, kui mõned minutid. Ole aga valmis pakkuma tõestusmaterjale – need nõuded on loodud üksnes mängijate kaitsmiseks.