Kuidas valida turvaline internetikasiino?

Internetikasiinosid on rohkem kui jõuaks kahe käe sõrmedel üles lugeda, kuid kõik neist ei ole sugugi turvalised. Mängijate privaatsuse hoidmiseks ja probleemide vältimiseks asus Maksu- ja Tolliamet aastaid tagasi kahtlaste netikasiinode jahile, blokeerides ligipääsu taolistele veebilehtedele. Sellest hoolimata on mitmeid kasiinosid, kus mängimine ei pruugi olla täiesti turvaline ega võidud garanteeritud. Selleks, et saaksid eemale hoida taolistest mängukohtadest, anname paar nõuannet, kuidas valida turvaline kasiino.

1. Kontrolli kasiino juriidilisi andmeid

Kui sa kahtled kasiino legitiimsuses, peaksid esimese sammuna kontrollima, milline ettevõte kasiinoga tegeleb. Juhul, kui kasiino lehel ei ole kirjas juriidilisi andmeid, on see juba ohumärk, mis näitab, et kasiino ei soovi avalikustada, kes seda juhib. Kui leiad andmed, kontrolli erinevate registrite kaudu, milline on ettevõtte taust – kas tegemist on korraliku registreeritud ettevõttega, kes on juhatuse liikmed jne.

2. Kontrolli, kas kasiinol on tegevusluba

Eestis on kasiinomaailm üsna turvaline ning seda ühel põhjusel – Eestis on mitmeid Maksu- ja Tolliameti poolt pärjatud tegevusloaga kasiinosid, kes on läbinud terve kadalipu nõudmiseid ning on EMTA poolt tituleeritud turvalisteks. Ehkki iseenesest saab teha mängukonto ka mujale, on tugevalt soovitatud mängida vaid Eestis litsentseeritud kasiinodes.

3. Vaata turvamärgiseid

Lisaks Eesti tegevusloale tasuks heita pilk peale ka sellele, kas kasiinol on mõningaid muid turvamärgiseid. Iga online kasiino teab, et mängijatele läheb turvalisus vägagi korda, seega soovitakse ka näidata end parema varjundi alt. Vaata, milliseid muid turvamärgiseid kasiinos näha on ning uuri nende kohta ka lähemalt, veendumaks, et tegemist on usaldusväärsete märgistega, mitte suvaliste väikeste logodega.

4. Loe arvustusi

Kui kõik muu tundub kena, siis tasuks viimase sammuna vaadata, mida räägivad teised kasutajad kasiinost. Kui kümned kommentaarid foorumites ja mujal viitavad spetsiifilisele probleemile, võid olla üsna kindel, et sarnane mure võib ka sind kimbutada. Tee pisut uurimistööd, et sellised kasiinod kohe oma valikust elimineerida.

Selline väike taustauuring ei võta aega rohkem kui tunnike, kuid tähendab, et leiad lõpuks kasiino, kus su raha ja andmed on alati kenasti kaitstud ning kõik võidusummad saad ka alati kätte probleemideta. Loe rohkem kasiino boonustest (soome keeles).