Põhjused, miks tasub eelistada internetikasiinosid

Internetiajastu on toonud kaasa tohutud muutused ka kasiinomaailma. On küll neid, kes eelistavad endiselt ühel või teisel põhjusel maapealseid kasiinosid, kuid aina enam mängijaid on avastamas internetikasiinode võlusid. Toome siin välja mõned põhjused, miks võiksid samuti eelistada pigem online kasiinosid.

1. Maja eelis on madalam

Maja eelis on kasiinomängijate suurim vaenlane. Siinkohal on aga internetikasiinod paremas seisus, kuna teadatuntult on enamikes online kasiinodes maja eelis kõvasti madalam, seega pikas perspektiivis võidad sa rohkem raha.

2. Erinevate mängude vahel on lihtsam liikuda

Internetis mängimise selge eelis on mugavus. Võid vaid paari hetkega proovida uut mängu ning kui see ei meeldi, mängida järgmisel hetkel juba midagi uut. Maapealses kasiinos ei ole sugugi nii lihtne ja kiire mänge vahetada. Samuti on internetikasiinodes tunduvalt rohkem valikuvõimalusi – ühes online kasiinos võib vabalt olla sadu slotikaid, spordiennustuste funktsioon, live-kasiinomängud ja palju muud.

3. Sa ei pea järgima etiketti ega mingeid spetsiifilisi reegleid

Maapealse kasiino üks miinuseid on üsna keerukas reeglistik. Internetikasiinos ei pea sa kunagi muretsema, kas vastad etiketile või kas saad ühes või teises mängulauas mängida. Kasiinos pole kunagi ruumipuudust ning võid vabalt mängida igat mängu ükskõik kui kaua sa seda soovid.

4. Sa saad ise valida mängu kiiruse

Kui mängida lauamänge füüsilistes kasiinodes, sõltub mängu kiirus diilerist ja teistest mängijatest. Kui mängijad on liiga aeglased, kuid sa eelistad kiiremat tempot, ei ole mäng ilmselgelt sinu jaoks eriti huvitav. Sama juhtub ka teistpidi, kui diiler ja mängijad on liiga kiire tempoga. Online kasiinos ei ole seda mure mitte kunagi – sa otsustad ise, millises tempos mängida.

5. Sa saad mängida ka täiesti tasuta

Kuigi kasiinosid seostatakse eelkõige rahamängudega, ei pea kasiinos alati mängima raha eest. Enamus kasiinosid võimaldavad mängida ka tasuta versioonides – nii saad ikkagi aega veeta, aga ei pea sugugi oma raha selleks panustama. Niimoodi ei ole võimalik toimida maapealses kasiinos.

Internetikasiinodel on mitmeid teisigi eeliseid. Kui tahad endagi nahal katsetada neid boonuseid, vali mõni Eestis litsentseeritud kasiino ja asu aga mängima!