Gruuvi

This content shows Simple View

Kuidas avada kasiinos kasutajakonto?

Kas oled valmis katsetama kasiinomänge, aga ei tea täpselt, kuidas sellega algust teha? Täiesti mõistetav! Internetikasiinodes mängimine on lihtne ja lõbus, ent selle lõbu nautimiseks tuleb esmalt avada kasutajakonto. Kuigi see on võrdlemisi lihtne, räägime alljärgnevalt paarist asjaolust, mida peaksid silmas pidama kasiinokonto avamisel.

Vali õige kasiino

Kõigepealt tuleb valida mõistlik mängukoht. Eesti mängijana tuleks aga eelkõige valida kasiino, millel on Eestis tegevusluba. See tähendab, et kasiinole on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt ametlik hasartmängude korraldamise luba, seega vastab ettevõte kõikidele Eesti seadusandluses olevatele punktidele ning võid olla kindel, et su privaatsus ja andmed on hoitud turvaliselt.

Sellele lisaks on Eesti kasiinodes mängimine tulumaksuvaba – kõik, mis sa kasiinos võidad, on sinu oma selle väljakandmisel.

Milliseid andmeid sa pead esitama?

Kui oled leidnud meelepärase kasiino, on aeg asuda registreeruma. Registreerumine ei ole õnneks keeruline ja koosneb enamasti paarist üksikust sammust. Kasiinod võtavad aga turvalisust väga tõsiselt, samuti on oluline, et igal mängijal oleks vaid üks konto – nii välditakse, et mängijad kasutavad kurjasti ära kasiino pakutavaid boonuseid. Seepärast tuleb enamasti kasiinos registreerudes esitada järgnevad andmed:

 • Ees- ja perekonnanimi;
 • Sünniaeg ja/või isikukood;
 • Alaline elukoht;
 • Telefoninumber.

Mis puudutab elukohta, siis mitmetes kasiinodes tuleb esitada ka elukoha tõestus. Selleks võib olla näiteks kommunaalteenuste arve või mõni muu hiljutine dokument, kus on näha su nimi ja aadress. Vastasel korral ei pruugita su kontot avada.

Isikutuvastus

Enne, kui saad kasiinos teha esimese sissemakse, pead ka oma isikut tuvastama. See nõue tuleneb rahapesu tõkestamise seadusest ja on nõutav alati, kui registreerumisega käib käsikäes rahaga tegelemine. Isikutuvastuse tegemiseks tuleb portaali üles laadida või klienditoele saata oma isikut tõendava dokumendi koopia (näiteks ID-kaardi mõlema külje skänneering). Mõni kasiino võib sellele lisaks paluda, et sa teeksid endast pilti nii, et hoiad oma dokumenti oma näo kõrval.

Õnneks ei võta registreerumine aga eriti aega ning ka isikutuvastuse toiming ei võta rohkem, kui mõned minutid. Ole aga valmis pakkuma tõestusmaterjale – need nõuded on loodud üksnes mängijate kaitsmiseks.10 õpetussõna, kuidas kasiinos nutikalt mängida

Kasiinos mängimisel on enamasti küljes negatiivne varjund üksnes seetõttu, et mängimisega kiputakse liiale minema või mängitakse kasiinos ilma varasemalt hasartmänge uurimata. Hasartmängud ei pea olema probleemide allikaks. Just vastupidi – kui olla nutikas, on võimalik kasiinos mängida igasuguste probleemideta. Siin on 10 head õpetussõna, mis aitavad sul kogemust nautida.

1. Proovi erinevaid mänge

Kui sa oled kasiinomaailmas uus, ei tea sa veel, millised mängud sulle üldse meeldivad. Näiteks leidub igas kasiinos Microgaming ja Net Entertainment mänge, kuid kas sa tead, kumma stiil sulle rohkem meeldib? Katseta erinevaid mänge tasuta versioonides – nii saad parema aimduse.

2. Ära jäta boonuseid kasutamata

Igal kasiinol on tervitusboonused, jagatakse tasuta spinne või muid boonuseid. Kui hakkad tegema sissemakset niikuinii, ära jäta ka boonust võtmata!

3. Ära panusta korraga suuri summasid

Kui sa ei tunne veel mängu hästi, panusta väikeste summadega. Nii õpid mängu paremini tundma ja ei lähe üle piiri.

4. Vali suuremate võiduliinide ja kombinatsioonidega mängud

On slotikaid, kus on vaid paar võiduliini, on ka neid, kus on lausa 25 võiduliini. Mida rohkem liine, seda paremad on ka võiduvõimalused!

5. Ära kuluta üleliia palju

Hoia pidevalt silma peal oma rahakotil ning ära kuluta korraga ülemäära palju, samuti ära proovi kaotusi hakata tagasi tegema – see viib ainult suuremate kaotusteni.

6. Pane paika „mänguaeg“

Igas kasiinos on võimalik sätestada mängimisele ajapiirang, mis aitab vältida sõltuvuse tekkimist.

7. Kindel eelarve paika

Kui tahad kasiinos mängida, tee seda ainult spetsiaalselt mängimiseks mõeldud eelarvega. Ära mängi kunagi oma söögi- või üürirahaga!

8. Ära ületa oma piire

Kui oled paika pannud ajapiirangu või kindla eelarve, ära ületa neid mitte kunagi. Olgu see su kõige kindlam reegel, mida sa eales ei murra!

9. Ära mängi võite maha

Kui võidad kopsakama summa, siis on paras aeg see välja kanda. Muidu riskid kogu võidu kaotamisega!

10. Tea, millal on aeg lõpetada

Kui mängimine ei suju ja kipud kaotama, on aeg lõpetada. Tunneta oma piire ja ära ületa neid!

Järgides neid 10 reeglit on kasiinos mängimine turvalisem ning väldid ka hasartmängusõltuvuse tekkimist.Internetikasiinos mängimise plussid ja miinused

Hasartmängud ei sobi igaühele ning nagu iga asjaga maailmas, on ka neil omad head ja vead. Selleks, et saaksid hinnata, kas kasiinos mängimine on sulle sobiv, toome välja mõned internetikasiinode plussid ja miinused ning keskendume eelkõige internetikasiinodele, mis on kiirelt kogumas poolehoidjaid.

Netikasiinos mängimise plussid

 1. See on mõnus meelelahutus – kasiinos mängimine on eelkõige meelelahutusviis ning võib olla väga vahva, kui mängida mõistlikkuse piirides.
 2. Sa ei pea kulutama tohutult raha selleks, et mõnusalt aega veeta – kasiinos saab mängida tegelikult ka täiesti tasuta, kui kasutada erinevaid boonuseid. Samuti on võimalik mängida vaid paarikümne euroga. Kasiinos mängimiseks ei pea sugugi olema rohkelt raha!
 3. Sul on võimalik ka raha võita – kui sul on õnne, võid kasiinos võita korralikult. Mõned õnnelikud mängijad on võitnud lausa miljoneid, kuid reaalsuses on võimalik võita ka sadu eurosid pea iga päev.
 4. Mängureeglid on lihtsad – enamus kasiinomänge on nii lihtsad, et nende mängimiseks ei pea üldse mingeid erilisi reegleid õppima. Ka lauamängud on enamasti väga lihtsad ning nendega harjub kiirelt.
 5. See on väga mugav – internetikasiinodes saab mängida ka ehtsatele kasiinodele sarnaseid mänge ja lausa mängida live-mänge kasiinodiileriga. Enam ei pea kasiinos mängimiseks kodust välja minema, vaid saab seda teha oma kodusoojuse mugavusest.

Netikasiinos mängimise miinused

 1. Majal on alati matemaatiline eelis – kasiinos mängides on majal alati eelis, ükskõik millist mängu mängida. See tagab, et kasiino teenib alati kasumit. Samas aga tähendab see ka seda, et sul ei ole kunagi võimalik täielikult kasiinot üle trumbata.
 2. Sul on võitmise jaoks vaja õnne – hoolimata mitmetest müütidest, mida võid siit-sealt kuulda, sõltuvad kõik kasiinomängud puhtalt juhusest.
 3. Sul pole võimalik kasutada strateegiaid – pole olemas ühtegi taktikat, millega saaks alati kasiinos võita.
 4. Mängud tekitavad kergesti sõltuvust – paraku on võimalik jääda hasartmängudest ka sõltuvusse, kui mängida liialt palju.

Kasiinos mängimine ei ole üksnes negatiivne ega ka eranditult positiivne. Kui võtad arvesse mõlemaid, nii plusse kui ka miinuseid, saad nautida kasiinomänge nende mitmete plusside poolest.
top