4 kuldset kasiinoreeglit, mida sa peaksid teadma

Kui sa pole kasiinos varem mänginud, võivad sajad erinevad valikud, mõisted ja funktsioonid üsna kergelt segadusse ajada. Õnneks on kasiinomängude reeglid lihtsad, mängimine on lõbus ning kui sul on hea õnn, võid sa ka natuke raha teenida.

Enne mängimise alustamist peaksid sa aga mõistma paari peamist kasiinoreeglit, mis aitavad sul paremini mõista, kuidas kasiinomängud üldse töötavad. Vaatame lähemalt 4 põhireeglit, mida sa peaksid kindlasti mõistma enne mängima asumist.

1. Kasiinomängud on alati õnnemängud

Kasiinos võitmise või kaotamise määrab ära juhuslike numbrite generaator või muu süsteem, mis loob juhuslikke sündmuseid. Absoluutselt kõik kasiinomängud tuginevad juhusele ja sõltuvad täielikult juhuslikest olukordadest. Isegi, kui sul on võimalik mõnes mängus oma võiduvõimalusi kallutada, on tulemused siiski peaaegu alati täiesti ettenägematud. Seega sõltub kasiinos võitmine täielikult õnnest. Kui sul ei ole head õnne, kaotad sa raha.

2. Maja võidab alati

Kõigil kasiinomängudel on „maja eelis“, mis tähendab seda, et kasiinol on matemaatiliselt välja kalkuleeritud eelis, millega võidab kasiino pikas perspektiivis alati raha ja jääb kasumisse. Isegi, kui sa ei kaota pidevalt ja võidad kopsakaid summasid, tagab maja eelis, et kasiino jääb alati plussi. Maja eelist ei ole võimalik kunagi võita.

3. Võitmine ei ole võimatu

Isegi, kui kasiinol jääb alati eelis, ei tähenda see, et sa kaotad alati raha. Tõsi, tõenäoliselt kaotad sa rohkem kui võidad, kuid kasiinomängud sõltuvad juhusest ja vahel võib see juhus naeratada just sulle.

4. Õnn ei ole ainus faktor

Kuigi maja eelist ei ole võimalik võita, on võimalik võiduvõimalusi pisut enda poole kallutada, kui tunned mängureegleid ja mängid madalama maja eelisega mänge nagu blackjacki. Pole olemas kuulikindlaid mängustrateegiaid, kuid juba üksnes mängureeglite tundmine vähendab võimalust raha kaotada.

Kasiinos mängimine võib olla väga lõbus, kuid pea alati meeles neid põhimõtteid. Mängi kasiinos üksnes summadega, mille kaotamisest poleks sinu jaoks probleemi ning ära riski kunagi rahaga, mis on sulle eluliselt oluline – kasiinos mängimine võib tekitada sõltuvust, seega tuleb seda võtta mõistusega.