Kuidas parandada oma võiduvõimalusi kasiinos?

Kasiinomängudega raha võitmine on küll üldiselt juhus ja sõltub suuresti õnnest, kuid paljud mängijad üle kogu maailma on kimpus maja eelisega, mis pikas perspektiivis kallutab šansid kasiino enda poole. Seetõttu üritavad mängijad pidevalt leida võimalusi, kuidas maja eelist võita, kuid reaalselt rääkides ei ole võimalik kasiinot kunagi täielikult võita.

See aga ei tähenda, et sul ei olegi võimalik võiduvõimalusi kuidagi kontrollida. Head õnne on vaja alati, kuid sa ei pea tuginema üksnes heale õnnele selleks, et maja eelist pisut vähendada ning enda taskusse pista rohkem võidusummasid. Toome alljärgnevalt välja paar viisi, kuidas maja eelist vähendada ja oma võimalusi natuke suurendada.

1. Õpi reegleid tundma

Paljud mängud, eriti mänguautomaadid, on väga lihtsad ja nende puhul ei olegi võimalik välja töötada erilisi strateegiaid ega kallutada võimalusi. Kui sa soovid aga mängida lauamänge, on väga oluline mõista vähemalt põhireegleid, mis aitavad sul vähendada vigade tegemist ning aitavad näha potentsiaalselt tulusaid võimalusi. Võta pisut aega enne mängimist selleks, et õppida reegleid lähemalt tundma ning väldi täielikult mänge, millega sa pole varem kokku puutunud.

2. Mängi madala maja eelisega kasiinomänge

Kõigil kasiinomängudel on maja eelis, kuid see ei ole sama kõikide mängude puhul. Tegelikult on mõningatel mängudel väga madal maja eelis ning seega on taolised mängud ka tulusamad. Madala maja eelise poolest on tuntud Baccarat, Blackjack ja ka näiteks Pai Gow pokker.

3. Mängi jackpotimänge

Kasiinost võitjana lahkumiseks on kõige kindlam viis oma tasku pista mõni jackpotivõit. Mõistagi ei ole seda kõige lihtsam teha, aga kui sa ei proovi, ei ole see üldse võimalik. Lõppude lõpuks on reaalsem võimalus võita jackpot, kui „teha ära“ kasiinole.

Me ei soovita mitte mingil juhul panna tohutuid rahasummasid jackpotivõitude tagaajamisele, kuid on täiesti mõistlik panustada pisut oma kasiinoeelarvest just jackpotimängude nagu lotomängude või jackpotislotikate alla.

Pea meeles, et pole olemas ühtegi täiuslikku võidustrateegiat. Kui sa hoiad meeles, et maja eelis säilib alati, mängid tunduvalt mõistlikumalt ning võtad mängimist kui meelelahutust, mitte raha teenimise võimalust. Säilita selge mõistus ning nii on ka su võiduvõimalused paremad!